cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Adrianna
Skąd: mechowo
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-04-21 15:29:58
czy ktoś jest w stanie uzbierac 17 głosów w ciągu jednej nocy ?  ja tego nie rozumiem jaki człowiek jest zachłanny  na nagrody. Mówię tu o MARYSI. Mogłaby się postarać o jedną nagrodę a ona ma 3 koty i Kakży kot jest na podium. Mogłabyy dać komuś innemu wygrać.
Bardzo szybko nabija sobie głosy. Mam nadzieję że administracja zajmie się tą sprawą .
swiatkotow Redakcja
Skąd: Warszawa
Ilość wiadomości: 22
Dodano: 2012-04-23 12:53:53
Dziękujemy za cenną uwagę. Niestety mamy niewielki wpływ na nieuczciwe głosowanie. Wszelkie pomysły, które przychodzą nam do głowy, niestety ograniczyłyby także uczciwych użytkowników. 
Jedno co możemy zrobić to zmienić regulamin tak, aby jedna osoba mogła wygrać jedną nagrodę. I zrobimy to pod koniec kwietnia, tak aby w maju wszystkie zasady były jasne. 
Przykro nam, że zdarzają się takie sytuację.
Trzymamy kciuki za wszystkich uczciwych
Guba (Gość)
Dodano: 2012-05-10 18:46:32
Niestety chyba powtórka z rozrywki... W konkursie "Fota przegiętego kota" dzisiaj "pojawił się" kociak i od razu ma 85 głosów... Szkoda. My już chyba po raz ostatni bawimy się w jakimkolwiek konkursie żeby się nie denerwować. Właściciel kota, z tego co zauważyliśmy ma kilka profili. Przykro, że są ludzie, którzy nie potrafią bez fałszerstw brać udziału w zabawie.
Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w wyłapywaniu i zapobieganiu wszelakim oszustwom :)
294132645.jpg Magdalena
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-05-11 13:30:09
Niestety chyba powtórka z rozrywki... W konkursie "Fota przegiętego kota" dzisiaj "pojawił się" kociak i od razu ma 85 głosów... Szkoda. My już chyba po raz ostatni bawimy się w jakimkolwiek konkursie żeby się nie denerwować. Właściciel kota, z tego co zauważyliśmy ma kilka profili. Przykro, że są ludzie, którzy nie potrafią bez fałszerstw brać udziału w zabawie.
Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w wyłapywaniu i zapobieganiu wszelakim oszustwom :)


Domyslam sie ze anonimowo ktos pisze na temat FESTERA, jesli znajomi zakladaja konta by na niego zaglosowac, hmmm MYSLE ZE NIE MA TU OSZUSTWA, poniewaz aby oddac glos trzeba miec konto, moj kotek jest na facebooku i to bardzo pomaga w zareklamowaniu milusinskiego... TAK to wyglada rowniez na innych portalach gdzie sa konkursy. POWODZENIA dla wszstkich kotkow.
A poza tym nagrody sa przyznawane dwutorowo wiec mysle ze kazdy ma szanse. 
Luisa (Gość)
Dodano: 2012-05-11 13:49:42
Ludzie, zamiast sie cieszyc ze sa fajne konkursy to tylko majaczycie... TYPOWI POLACY... pozdrawiam redakcje, portal super+ sliczne kotki... zalozylam konto by glosowac na znajomego... i o to tu chyba chodzi jak najwiecej ludzikow ma sie dowiedziec o portalu. 
2258354.jpg Natalia i Artur
Skąd: Sopot
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2012-05-11 18:48:09
Z tego co wiem, to miał być portal dla kociarzy którzy są w serwisie aktywni i ich kotów, a nie dla „znajomych znajomych właścicieli”, którzy raz się zalogują i później się nie pojawią. W zasadzie to profile kotów są tu najważniejsze i kontakt między ich właścicielami. Konkursy to urozmaicenie. Jeżeli Pani Magdaleno, zależało by Pani na zabawie w serwisie, a nie tylko na nagrodach w konkursach to myślę, że nie potrzebowałaby Pani pomocy kolegów z facebooka i liczyła na głosy pozostałych członków portalu Świat Kotów. Poprzednia wiadomość nie miała być anonimowa, ale wczoraj nie udało mi się wpisać jej jak byłam zalogowana. Pozdrawiam wszystkich uczestników konkursu i życzę im powodzenia w przyszłości. Pani Magdzie powodzenie nie potrzebne, bo ma znajomych…
Guba
facebookowicz (Gość)
Dodano: 2012-05-11 20:11:13
Konkurs zostal ogloszony rowniez na facebooku... glosujmy wszyscy :)
xxx (Gość)
Dodano: 2012-05-13 21:40:31
Pozdrowienia dla "guby" czy jakos tak, i reszty ktorzy uwazaja ze osoby zarejestrewone z kotami oddaly na nich glos w ilosci 110-80 pkt. Ludzie jestescie zaklamani!!! W realu nie chcialbym byc NAWET waszym wrogiem ;) mam nadzieje ze zostana wyciagniete konsekwencje przez organizatorow. Jest to jawna manipulacja.
Uczestnik głosowania Każdy int (Gość)
Dodano: 2012-05-14 07:28:22
w ramach wyjasnien- kazdy internauta
??????oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Gość)
Dodano: 2012-05-14 08:07:15
konkurs sie skonczyl o polnocy- DLACZEGO MILUSIA DOSTALA GLOSY??????????????????  KTO MANIPULUJE WYNIKIEM??????????????? REGULAMIN MOWI O KONKURSIE DO 13 MAJA Z 13 MAJA WYLĄCZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego