cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
zbulwersowana! (Gość)
Dodano: 2013-02-22 10:08:17
To co się dzieje w konkursie \"Miss/Mister\" przechodzi już ludzkie granice!

Droga Redakcjo problem trwa już od miesięcy a Wy nawet palcem nie kiwnęliście w tej sprawie! Regularnie nagradzacie oszustów bo inaczej tego nazwać nie można!  Uczciwi użytkownicy nie maja szans bo skoro nie reagujecie oszuści nabijający głosy są bezkarni! 

I napiszę to publicznie bo uważam że Pani ta nie ma za grosz wstydu. Pani (jak się przedstawia) MAŁGORZATA RESZKE http://swiatkotow.pl/spolecznosc/profile/profile-uzytkownikow/profil,15194.html bezczelnie głosy na swoje koty. Głosów przybywa seriami w ekspresowym tempie! 

To samo http://swiatkotow.pl/spolecznosc/profile/profile-uzytkownikow/profil,15224.html \"bardziej inteligentnie\" 

Ja widzę jedno rozwiązanie. Dyskwalifikacje. Takie radykalne działania ukróci zapędy oszustów. 
679390970.jpg aga
Skąd: pomorskie
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2013-02-26 06:33:58
Jako właścicielka dwóch ślicznych kotków, osobiście mam 500 znajomych na fb, prowadzę bloga gdzie jest 900 obsewujących, do tego mam sporą rodzinę, normalnie boję się wziąść udział w konkursie, bo ruszyłabym niebo i ziemię by zebrac głosy, a widzę, że wyczajnie byłabym osądzona o oszustwo :/
wielbicielka kotów (Gość)
Dodano: 2013-02-26 14:25:49
Rozumiem Cię Aga. Sama mam wielu znajomych, dlatego ruszyłam wszystkie znajomości i prosiłam o głosy aby mój kot został misterem miesiąca. Jakie było jednak moje zdziwienie gdy po zwycięstwie mojego kota pojawiło sie bardzo wiele złośliwych i obraźliwych komentarzy pod moim kontem. Przede wszystkim od właścicieli kotów które razem z moim kotem startowały w tym konkursie. Smutne jest to, że większośc uważa że jeśli zwycięski kot uzyskał głosy w graniacach stu, to od razu musiały być one nabijane...
Ewa (Gość)
Dodano: 2013-02-26 23:22:45
nie rozśnieszajcie mnie... Wasi znajomi też głosują seriami? nagle następuje masowa mobilizacja i przybywa po 10 głosów? w takim razie fajnych macie znajomych... współczuję hipokryzji...
domin (Gość)
Dodano: 2013-02-28 00:24:57
Ewo, chodzi o to, że jak komuś zależy to wystarczy, że wrzuci na facebooka linka do konkursu. I naprawdę od razu może nawet i 20 osób zagłosować...na tym chyba polega magia portali SPOŁECZNOŚCIOWYCH. Mają łączyć. I naprawdę aż strach brać udział w tych konkursach, Masakra jakaś. To ile głosów na dzień nie byłoby dla Ciebie podejrzaną sytuacją?
xyz (Gość)
Dodano: 2013-02-28 23:34:45
mnie tam z kolei bawi jak w konkursie: \"kochać jak to łatwo pokazać\" ktoś chyba nie doczytał regulaminu i dalej zbiera głosy, a ma ich już 165 i myśli, że mając pierwsze miejsce - wygra. hahaha;d
swiatkotow kinga
Skąd: kielce
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2013-06-23 10:19:20
Ale o jaki konkurs chodzi?
Anonim. bo mam problemy z zalogo (Gość)
Dodano: 2013-07-29 10:54:56
Mój kot został misterem czerwca dzięki znajomoym a mimo to nie dostałam hejtów. A mis czerwca została kotka mojej cioci także nikt jej nie obrażał. Nie bójcie sie zgłaszać kotów. Ja mojego kota zgłosiłam dla samej satysfakci z wygranej i żeby sprawdzić ilu moich znajomych zagłosuje na Filemona. Nie dla nagrody bo i tak dużej części nie zużyje np. 2 paczek żwirku i 3 pudełek kocimiętki. 
No to co zapraszm do zgłaszania kotów do konkursu :) A no i oczywiście żeyczę wygranej :)
88375220.jpeg Patrycja
Skąd: Piła
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2013-07-29 11:10:32
Mój kot został misterem czerwca dzięki znajomoym a mimo to nie dostałam hejtów. A mis czerwca została kotka mojej cioci także nikt jej nie obrażał. Nie bójcie sie zgłaszać kotów. Ja mojego kota zgłosiłam dla samej satysfakci z wygranej i żeby sprawdzić ilu moich znajomych zagłosuje na Filemona. Nie dla nagrody bo i tak dużej części nie zużyje np. 2 paczek żwirku i 3 pudełek kocimiętki. 
No to co zapraszm do zgłaszania kotów do konkursu :) A no i oczywiście żeyczę wygranej :)

w końcu udało mi się zalogować! no ale w sumie nic dziwnego że nie mamy hejtów z ilością głosów 81 :) 
swiatkotow Krzysztof
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2013-12-12 00:12:42
Śledzę Konkurs Świąteczny dla Fundacji i DT - bój o karmę. Dzisiaj zauwazyłam, że z odległej pozycji nagle wystrzelił na pierwsze miejsce Bytomsko Jaworznicki Dom Tymczasowy. Od godziny 17-tej do 22 przybyło ponad 600 głosów. Wydaje się to niemożliwe chyba, że głosowali mieszkańcy obu miast jednocześnie. Będę nadal obserwować..... 
Szkoda, że tak fajna akcja zamienia się w oszukaństwo.....
 
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego