cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
mila (Gość)
Dodano: 2012-05-14 13:58:12
Sporo kotów dostało głosy po północy.
Do tejpory można oddawać głosy w konkursie i dodać kota...
Może administratorzy uznali, że przedłużą konkurs?
Bardzo łatwo sprawdzić na serwerze jaki był stan głosów o północy. Myślę, że wszystko się niedługo wyjaśni :)
niecierpliwa :) (Gość)
Dodano: 2012-05-14 14:31:28
Sporo kotów dostało głosy po północy.
Do tejpory można oddawać głosy w konkursie i dodać kota...
Może administratorzy uznali, że przedłużą konkurs?
Bardzo łatwo sprawdzić na serwerze jaki był stan głosów o północy. Myślę, że wszystko się niedługo wyjaśni :)


wiec czekamy na rozstrzygniecie :) :) juumi juumi
swiatkotow Asia
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-05-20 23:37:01
Bardzo proszę o interwenencję w sprawie M. i nabijania przez nią głosów na swojego kota Gustawa. W ciągu 3 dni liczba głosów gwałtownie wzrosła, głosów przybywa seriami. Widzę że to nie pierwszy raz kiedy tak robi. 

Bardzo mi się to nie podoba, pozdrawiam. 
kociarz (Gość)
Dodano: 2012-06-13 21:22:14
interwencji brak
1848921647.jpg Olina500
Skąd: Bobrek
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-08-05 19:30:53
Już nomalnie ręce opadają ! co miesiąc to samo ! zaczna
się nowy miesiąc , wiec nowy konkurs . Obserwuje go i wszystko jest OK kilka kotów ma podobną ilość głosów ale nagle po kilku dniach pojawia się kotek który ma 76.Żadnemu innemu nie wzrasta tak szybko ilość , a jemu tak .właścicielka kota ma też kotkę , która też prowadzi i ma najwięcej głosów.Zdobędzie dwie nagrody ?. mam na mysli ''Dorotka 255 Rachocka'' przejrzyjcie jej działalność !
1633985421.jpg Katarzyna
Skąd: Wrocław
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-08-05 20:59:09
Chyba Olina 500 ma ewidentnie ze soba jakis problem, szykanuje kogos a sama nie jest lepsza. Prosze spojrzec na zdjecia kociaka Dorotki 255 jest przecudny sama zagłosowałam i pewnie jak wiekszosc osob z tego serweru, to jest czysta zazdrosc, jak widac to nie pierwszy taki komentarz do profilu. Pozdrawiam...
Edytowany 2 razy (Ostatnio: 2012-08-05 21:07:50).
swiatkotow Danuta
Skąd: Dopiewo
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-08-05 22:22:18
Też myślę, że Olina pisze z czystej zazdrości !!! O tej stronce wiem od Dorotki i chętnie tu zaglądam, jak i rzesza naszych znajomych i przyjaciół - a jest ich duuuużo. Regulamin wręcz zachęca do powiadamiania o głosowaniu, zapisania się na tą stronkę i uczestniczeniu w jego życiu. A my za Dorotką i jej kotami - jak w dym z naszymi milusińskimi !!!! Nasze będą startować w kolejnych konkursach - bo można tylko raz.
944183852.jpg Dorotka255
Skąd: Zielona Góra
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-08-06 16:19:50
   Wczoraj Olina500 zarzuciła mi tutaj oszustwo. Bardzo mnie to dotknęło, gdyż ilość głosów, które otrzymał Fago mnie samą zaskoczyła. Oczywiście głosowali też moi znajomi będący na Forum, ale chyba nie tylko oni. Myślę, że kotek jest po prostu urokliwy i zdjęcie niezłe.
   Natomiast dziś zrozumiałam dlaczego punkty Fago wywołały takie oburzenie. Na moich oczach w konkursie "Kocie podróże małe i duże" pojawił się dziś koło południa kot użytkownika Pampuch. W tej chwili (godz.15:50) zatrzymał się na pozycji drugiej ze 170 punktami. 40 pkt nabił w niecałe 10 minut w odstępach potrzebnych na odświeżenie strony.
Rzeczywiście chyba niezbyt uczciwie tu się odbywają głosowania  :-(  Szkoda, bo mogła by być fajna zabawa.
(Gość)
Dodano: 2012-08-08 22:09:14
Oglądając przybywające głosy można dostać oczopląsu i uwierzyć w pomieszanie zmysłów !!!! Rano dodany kot do konkursu teraz jest w czołówce .... i kilka innych. Rano jeden z kotów miał ponad 290 głosów, potem nagle mniej - ok. 270 a teraz już setkiiiiii. Szkoda, że taka fajna zabawa jest zbeszczeszczona. Organizatorzy powinni wprowadzić ostrzejszy regulamin - dla osób ze stażem. Głosować mogą zarejestrowani, ale wśród kotów weteranów. Jeszcze jedna uwaga: chciałem już wczoraj napisać swoje uwagi, ale dopiero teraz wieczorem otworzył się łaskawie możliwość napisania - dotychczas stale się ładowała ; półtora dnia !!!! - Celowe ??? Wypisuję się.....
swiatkotow Krzysztof
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-08-09 02:11:10
Wątpię czy tu ktos zajrzy, ale to jest KABARET a nie konkurs !!!!boom Jest druga godzina po konkursie - głosować można nadal !!!! Dlaczego na stronie "najpopularniejsze" przy odświeżaniu strony za każdym razem wyświetla się komunikat :



  - nie wiem czy dobrze się wkleiło.... a po nim zaraz przybywało punktów..... a na ostatnich stronach przy odświeżaniu tego komunikatu nie ma - czyżby hackerzy podłączyli liczniki do swoich zdjęć, bo nie wszystkim przybywało. I... jak to możliwe, że kot dodany ostatniego dnia nagle wygrywa z taką duuuużą ilością głosów. Jedno wielkie oszustwo !!!!! Współczuję uczciwym. Dla jasności - nie wstawiałam  żadnego zdjęcia bo mam tylko koty DT i ciekawa byłam nowego portalu..... Ciekawe, czy szanowne jury tez pójdzie po bandzie.....
Edytowany 3 razy (Ostatnio: 2012-08-09 02:16:36).
 
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego