cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
Moim zdaniem (Gość)
Dodano: 2011-07-30 22:41:04
Moim zdaniem, strona jest warta tych 600.000 z pieniędzy podatników. Zresztą, to przecież podatnicy niemieccy się zrzucili na nią.

Taka rola dotacji -> Niemcy i inni zachodniacy sponsorują rozwój naszego rynku wlewając w niego kasę.
szukajek (Gość)
Dodano: 2011-07-30 22:45:58
600 + te 25% ktore wladowal wlasciciel i zyl se spokojnie z tych 600 przez rok puki wykop go nie dopadl :P
Arek i Puszek (Gość)
Dodano: 2011-07-30 22:47:30
dagfadga l mkmkl  lkmlkmklm,lk;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;dfaads




To pisał mój kot, chyba mu się podoba strona.
gościówek (Gość)
Dodano: 2011-07-30 22:47:56
Pieniądze z dotacji są tymi pieniędzmi, za które Polska płaci za przystąpienie do Unii, tzw składka.
Ta strona nie jest wart tych pieniędzy.
Jest normalna.
693455905.jpg Marcin
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2011-07-30 22:57:54
Tylko dlaczego jeszcze trzeba płacić za konto? Za te 600k to by się zrobiło elegancki system zarabiania na reklamach...
mika (Gość)
Dodano: 2011-07-30 22:59:43
Ludzie kiedy do was dotrze, że dopóki projekt nie jest zrealizowany i nie zostanie przedstawiona dokumentacja z jego tworzenia, rachunki itp, to właściciel propjektu realizuje go z własnej kasy? Dopiero potem dostaje pieniądze, a jak coś się nie zgadza to ich wcale nie dostaje... Poza tym to NIE SĄ pieniądze z naszych podatków tylko Unijne fundusze. Rada dla wykopowych hejterów, poczytajcie sobie może najpierw prawo Unijne a potem wylewajcie żale.
Prawda oczy kole (Gość)
Dodano: 2011-07-30 23:01:23
Strona jest warta 10tysiakow maks i to powie kazdy kto sie obraca w temacie i nie niemcy sie zrzucili tylko polscy podatnicy. Oczywiste jest ze to starszny absurd i w recz okradanie podatnikow czemu mam placic za jakis portal o kotach czy jakikolwiek portal... chcecie zarbiac macie plan na biznes to realizujcie go z wlasnych funduszy jak nie dajecie rady to biznes upada i tracicie i tak powinno byc a nie ja za to place zebyscie se mogli zarabiac.. chory system... strona jest średnia i nie zawiera treści ... jak mysle ze za nia zaplacilem takie pienieadze to mi sie niedobrze robi jak perfidnie jestem okradany. Tak wogole to macie niezla reklame darmowa z wykopu. Strona nie zawiera tresci ale juz chcecie sprzedawac kubki.
325510740.jpg Joanna
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2011-07-30 23:01:42
Tylko dlaczego jeszcze trzeba płacić za konto? Za te 600k to by się zrobiło elegancki system zarabiania na reklamach...


Przecież zwykłe konto jest za darmo!
iha (Gość)
Dodano: 2011-07-30 23:02:03
mój ko którego nie mam jak zobaczył to się sfajdolił. Znaczy się że mu nie podeszło. Alt+f4
Sebb (Gość)
Dodano: 2011-07-30 23:03:19
pieniądze w kasie unii to się skąd biorą, bo raczej nie z grecji...
 
1 | 2 | 3 | 4    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego