cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
693455905.jpg Marcin
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2011-07-30 23:06:53
Tylko dlaczego jeszcze trzeba płacić za konto? Za te 600k to by się zrobiło elegancki system zarabiania na reklamach...


Przecież zwykłe konto jest za darmo!


Ale dlaczego w ogóle jest zwykłe i płatne z pełną funkcjonalnością?
StaryDziad (Gość)
Dodano: 2011-07-30 23:07:32
Poza tym to NIE SĄ pieniądze z naszych podatków tylko Unijne fundusze. Rada dla wykopowych hejterów, poczytajcie sobie może najpierw prawo Unijne a potem wylewajcie żale.


Masz racje unijne pieniadze biora sie z nieba nie z naszych podatkow. Dorośnij dziecko takimi argumentami przekonywuj dzieci w przedszkolu. Każdy dorosły człowiek wie że pieniądze które dostajemy z unij to te które tam wpłacamy tyle że podrodze przechodza jeszcze przez jedna armie urzednikow i topnieja bardziej.
Chcem zostgac adminem tej strony (Gość)
Dodano: 2011-07-30 23:08:19
som tu jacys admini, bo ja bym sie na admina najol i bym se tych troli z wykopu banowal, zeby sie tu nie panszyli  yo!

chcem tylko 300 plnuw za miecha, albo za rok nie i bedzie
Moim zdaniem (Gość)
Dodano: 2011-07-30 23:08:48
Tylko dlaczego jeszcze trzeba płacić za konto? Za te 600k to by się zrobiło elegancki system zarabiania na reklamach...


Z prostej przyczyny. Żeby dostać dotację serwis NIE MOŻE zarabiać wyłącznie na reklamach. MUSZĄ być świadczone dodatkowe, ODPŁATNE usługi. Inaczej wniosek jest odrzucany.
mika (Gość)
Dodano: 2011-07-30 23:11:45
Strona jest warta 10tysiakow maks i to powie kazdy kto sie obraca w temacie i nie niemcy sie zrzucili tylko polscy podatnicy. Oczywiste jest ze to starszny absurd i w recz okradanie podatnikow czemu mam placic za jakis portal o kotach czy jakikolwiek portal... chcecie zarbiac macie plan na biznes to realizujcie go z wlasnych funduszy jak nie dajecie rady to biznes upada i tracicie i tak powinno byc a nie ja za to place zebyscie se mogli zarabiac.. chory system... strona jest średnia i nie zawiera treści ... jak mysle ze za nia zaplacilem takie pienieadze to mi sie niedobrze robi jak perfidnie jestem okradany. Tak wogole to macie niezla reklame darmowa z wykopu. Strona nie zawiera tresci ale juz chcecie sprzedawac kubki.



Skoro masz pomysł na lepsze inwestowanie pieniędzy to nie siedź na d***e, tylko napisz biznes plan i sam coś zrealizuj. Taka polska mentalność \\\"coś się nie podoba to siądę i ponarzekam, bo jeszcze przez przypadek jakbym zaczął działać to coś by mi wyszło\\\".
Rev (Gość)
Dodano: 2011-07-30 23:35:06
Skoro masz pomysł na lepsze inwestowanie pieniędzy to nie siedź na d***e, tylko napisz biznes plan i sam coś zrealizuj. Taka polska mentalność \\\\\\\\\\\\\\\"coś się nie podoba to siądę i ponarzekam, bo jeszcze przez przypadek jakbym zaczął działać to coś by mi wyszło\\\\\\\\\\\\\\\".


Przecież nikt nie miałby problemu z prywatnym inwestorem, który wykłada swoje pieniądze na jakikolwiek biznes jaki mu się wymarzy.
Kotor (Gość)
Dodano: 2011-07-30 23:55:00
A mi kot zdechł jak się dowiedział na co Łunia dotacje daje. Nie na przemysł, nie na nowe technologie, tylko na stronę o kotach. O starych, śmierdzących i dziwnych kotach. 
sxta (Gość)
Dodano: 2011-07-31 02:02:42
Strona jest ok . Biedaki co tu placza ze unia dala --> sami zrobcie cos itp a nie seidzcie placzac w internecie.
(Gość)
Dodano: 2011-07-31 03:06:32
A mi kot zdechł jak się dowiedział na co Łunia dotacje daje. Nie na przemysł, nie na nowe technologie, tylko na stronę o kotach. O starych, śmierdzących i dziwnych kotach. 


dokładnie. 

Taka ona innowacyjna, jak mój kot mądry.... 
X6 (Gość)
Dodano: 2011-07-31 03:13:36
Skoro masz pomysł na lepsze inwestowanie pieniędzy to nie siedź na d***e, tylko napisz biznes plan i sam coś zrealizuj. Taka polska mentalność \\\\\\\\\\\\\\\"coś się nie podoba to siądę i ponarzekam, bo jeszcze przez przypadek jakbym zaczął działać to coś by mi wyszło\\\\\\\\\\\\\\\".


Przecież nikt nie miałby problemu z prywatnym inwestorem, który wykłada swoje pieniądze na jakikolwiek biznes jaki mu się wymarzy.


Hmmm.... Strona tyle kosztowala a dodawane sa jeszcze znaki ucieczki?:d Ktos tutaj w ch** leci :=}
 
  1 | 2 | 3 | 4    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego