cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
iwanowska45 (Gość)
Dodano: 2017-12-15 11:25:36
A korzystaliście może z takiej dla kota? Zastanawiam się czy warto ją wybrać i czy widać po niej jakiekolwiek efekty poprawiające sierść, pazurki czy samopoczucie.
Korzystaliscie z tauryny kiedyś? 
Kasia Lasik (Gość)
Dodano: 2018-07-22 22:22:17
Super skład ma Bozita . Bez konserwantów bez GMO  i do tego ma dużo mięsa w składzie . Wybor tez maja niczego sobie .
swiatkotow kocieżycie
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2018-08-24 09:29:08
Koty są ze mną odkąd pamiętam i naprawdę przywiązuję dużą wagę do ich żywienia. Nie podaję im resztek ze stołu, zawsze wybieram karmy najwyższej jakości. Obecnie jest to karma royal canin. Karma nie jest droga, a ma bardzo dobry skład. I macie do wyboru aż 80 rodzajów tej karmy, w zależności od potrzeb pupila.
Janka (Gość)
Dodano: 2018-08-27 21:25:58
Dla mnie najlepsza karma jest bozita a próbowałam już wiele i podawałam swojemu kotu. Tylko od niej przestał mieć obiawy alergii .
monika (Gość)
Dodano: 2018-09-06 15:49:30
Jestem przerazona,mamy 21 wiek a ludzie sa dumni ze karmia koty whiskasem.......4 procent prod pochodzenia miesnego ale wsumie nie wiadomo co/polecam kupno chomika..mam dwa koty orientalne,kupuje tylko saszetki organiczne,nie jedza suchego i z tego jestem dumna,sa kohane i zdrowe,polecam   hermans,yarrah,feringa,macs,lillis kitchen,
helcio (Gość)
Dodano: 2018-09-16 12:28:10
najzdrowsza na pewno nie bedzie karma z marketow, w ktorej jest sam szajs. musisz zywic swojego kota dobrym jedzonkeim ktore sama bys zjadla a nie odpadami. tez kiedys myslalam ze karmy dostepne w marketach sa dobre bo przeciez gdyby byly zle to nikt by ich nie kupowal a market by ich nie zamawial bo nie bylo by na nie zbytu. po problemach zdrowotnych mojego Helcia zmienilam karme, troche eksperymentowalam , szukalam tej najlepszej i najzdrowszej i kupuje teraz bozite. fajnie ze maja duzy wybor smakowy a wiec kazdy znajdzie cos dla swojego pupila.
Zorro (Gość)
Dodano: 2018-09-19 21:31:56
dla mnie najzdrowsza okazała sie bozita. po tych marketowych Zorro mial biegunki. ta stosujemy juz pol roku i jest swiietnie, ma suoer sklad, bez gmo, duzo mieska, maja karme z lososiem a wiec ma tez kwasy omega :)
Dominika Chaberska (Gość)
Dodano: 2018-09-21 09:53:24
My musieliśmy z naszą kotką przejść na taką karmę bezbożową bo okazało się, że mała ma alergię. W zoologicznym Pan polecił nam Bozitę no i się sprawdziła. Chętniej ją jadła, była pełna energii i nawet zauważyliśmy, że jej sierść zrobiła się bardziej miękka i błyszcząca. Strzał w 10!
Suppere (Gość)
Dodano: 2018-10-08 13:36:27
Moja Tosia najchętniej by wcinała pewnie Whiskas, ale unikam kupowania jej tej karmy. Kiedyś kupowałam z uwagi na to,ze nie patrzyłam sie na składy jednak potem wyczytałam w sieci, ze karma ta raczej jest odradzana dla kotów z uwagi na jej kiepski skład. I ze o wiele lepiej jest wybierac karmy specjalistycznych marek ( które nie maja składu jak koci fast food). Poza tym inna jest karma dla kota wychodzacego, inna karma dla kota spędzającego czas w domu. Inna będzie karma dla kociaka, inna karma dla staruszka. Polecam kontakt z tym sklepem:

Zamawiama tam karmę dla kotow od dłuższego czasu. Powinni Wam doradzić jaka karma dla kota będzie najlepsza. 
Jula (Gość)
Dodano: 2018-10-15 18:31:03
swietnie robisz nie karmiac kota karma z merketow bo to porazka co oni produkuja. ja polece Ci bozite. swietny sprawdzony sklad. ja kupuje na allegro.
 
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego