cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Renata
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2014-11-01 23:35:47
Weterynarze polecają royal canin, a moja kotka też ją lubi. Można dostać karmę np. w apetete
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2014-11-01 23:36:32).
elzno (Gość)
Dodano: 2015-03-02 14:53:42
To nie jest tak, że jakaś karma jest zła. Owszem każdy kot inaczej zareaguje na pewien rodzaj karmy, np. moje kicie po suchej karmie KiteKat miały rewolucje żołądkwe, a znam kota który się zajadał taka karmą. Rozmawiałam jednak na ten temat z lekarzem weterynarii i każdy rodzaj karmy dla zwierząt (czy to psa czy kota) musi spełniać pewne wymagania i mieć wszystkie niezbędne dla zwierzaka składniki. Także najtańsza karma nie będzie uboga w potrzebne składniki, będzie tylko troszkę gorszej jakości. A wszelkie 'super karmy' (super drogie na marginesie) będą miały dodatkowe składniki, sprawiające np. że sierść naszej pociechy będzie się błyszczeć.
Moje kocice zajadają się whiskasem, na inną karmę nie patrzą. Poprzednia kotka wychowana była na royalu, po którym śmierdziało jej z pyszczka i po którym miała biegunkę. Po podstawieniu jej whiskasa problem więcej się nie pojawiał. Oprócz tego oczywiście karmę kocice mięskiem drobiowym. Są szczęśliwe, nie mają problemów zdrowotnych, ani trawiennych. 

moja Ruda też miała takie akcje póki nie zaczęłam kupować Royala :P polecam zerknąć na http://netfutter.pl/?po-sterylizacji-kastracji,117, ja znajduję tam zawsze wszystko czego potrzebuje mój kot :)
---
Mola (Gość)
Dodano: 2015-07-30 14:38:31
Koty są mięsożercami i surojadami więc podstawą ich żywienia powinno być surowe mięso i dobre jakościowo (bogate w mięso) gotowe karmy mokre. Tych z kolei nie brakuje w sklepie 4lapy.pl - www.4lapy.pl
agrest (Gość)
Dodano: 2015-12-28 09:52:16
U mnie w domku niedługo pojawi się kotek brytyjski. Wiem, że koty to drapieżniki i muszą mieć odpowiednią dietę złożoną z mięsa. Szukam dobrej karmy, która pomoże mu zdrowo rosnąć. Czym Wy karmicie swoje koty, na co warto zwrócić uwagę. Obiło mi sie o uszy, że są karmy zbożowe, czy to jest ważne? Ceny karm pewnie są różne, jak to współgra z jakością karm?
kala (Gość)
Dodano: 2016-01-26 12:40:02
Są różne karmy, najpeloiej zapytać lekarza. W przypadku moich kotow sucha karma średnio się sprawdza. Jedzą mięso, a  dla zmiany smku kupuję im saszetki prevital. Według mnie nie zawsze cena współgra z jakością. Wczytuj się w skład :)
Artur (Gość)
Dodano: 2016-05-10 17:02:15
Ja polecam karmy mokre jak i suche marki OBT, są naprawdę świetne. 

Pozdrawiam.
Adaam (Gość)
Dodano: 2016-05-31 14:47:17
ja zmieniam karmy zawsze jak przejedza się moim kotom, nieukrywam że ważna jest też cena, więc często robię zakupy na apetete.pl
Filip (Gość)
Dodano: 2016-07-03 10:12:51
Polecam Wam ten sklep: http://obtkarma.pl/sklep/pl/

Znajdziecie tam karmy OBT, Naturest oraz wiele innych  w atrakcyjnych cenach.

Pozdrawiam
swiatkotow Jola
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-07-06 15:45:54
Mnie weterynarz jakiś czas temu z powodu ogromnych problemów z wypróźnianiem u mojej kotki zalecił przejście na suche karmy IAMS. Rzeczywiście poprawa nastapiła dość szybko, kupki są zwarte wreszcie i ogólnie nie ma z nimi problemu. Karmy kici smakują, mi odpowiada cena, kupuję w Auchanie który mam pod nosem. 
Daniel_Dan (Gość)
Dodano: 2016-08-22 10:21:59
Karmy marki Oven Baked Tradition są naprawdę wspaniałe. Mój kociak za nią przepada. 
 
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego