cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Karolina
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2015-04-24 20:36:39
Cześć.
Wybieram się z moim kotem do weterynarza. Był ktoś z Was u tego przy ul. Toszeckiej 19 w Gliwicach? Polecacie?
magda (Gość)
Dodano: 2015-04-29 21:22:34
Tak byłam też ze swoim kotkiem i mogę polecić, lekarze tam pracujący są bardzo mili a co najważniejsze znają się na rzeczy. Widać że lubią to co robią.
Celina298 (Gość)
Dodano: 2015-05-02 21:34:13
mojemu kotu zmienił sie kolor dziąseł, byłam bardzo przerażona, dowiedziałam się o telj klinice z internetu i nastepnego dnia poszłam do niej, lekarz Jakub Migurski, bardzo szybko uporał się z problemem.
michasia (Gość)
Dodano: 2015-05-04 22:05:03
Z kotem chodzimi do kliniki na okresowe badania, odrobaczenie i jesteśmy klientami zadowolonymi z usług tych lekarzy.
lenka159 (Gość)
Dodano: 2015-05-06 07:03:04
Nie byłam ale rozważam pójście tam z moim psem. ostatnio dziwnie się zachowuje i wydaje mi się, ze bez opieki weterynaryjnej się nie objedzie. A o klinice na Toszeckiej słyszałam sporo dobrego. 
michasia (Gość)
Dodano: 2015-05-06 20:35:18
Ogólnie myślę, że pomyliłaś działy :) heheee. Skoro słyszałaś tyle dobrego o tej klinice to idzcie się przekonać bo to w końcu weterynarz dla wszystkich zwierząt ;)
Gośkaa (Gość)
Dodano: 2015-05-12 20:40:23
mojemu kotu zmienił sie kolor dziąseł, byłam bardzo przerażona, dowiedziałam się o telj klinice z internetu i nastepnego dnia poszłam do niej, lekarz Jakub Migurski, bardzo szybko uporał się z problemem.

o kurczę, czy to coś poważnego?;/
AnkaG (Gość)
Dodano: 2015-05-12 20:41:14
Cześć.
Wybieram się z moim kotem do weterynarza. Był ktoś z Was u tego przy ul. Toszeckiej 19 w Gliwicach? Polecacie?

Bywam tam na regularnych badaniach ze swoim psiakiem;)
AniaPsl (Gość)
Dodano: 2015-05-12 20:42:11
Nie byłam ale rozważam pójście tam z moim psem. ostatnio dziwnie się zachowuje i wydaje mi się, ze bez opieki weterynaryjnej się nie objedzie. A o klinice na Toszeckiej słyszałam sporo dobrego. 

A jak się zachowuje? :)
Majka (Gość)
Dodano: 2015-05-13 18:15:46
A czy ktoś wie jak długo trzeba czekać w kolejce na wizytę?
 
1 | 2    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego