cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow gronostajowa
Skąd: Warszawa
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2013-09-18 00:21:11
Pani Doktor przyjmuje w przychodni GAJA w Warszawie przy ul. Handlowej 60. Jest naprawdę wspaniałą lekarką. Specjalizuje się w dermatologii, ale wszystkie nasze dotychczasowe nieraz skomplikowane kocie problemy rozwiązywała skutecznie. To taki typ człowieka, który jeśli nie jest pewien diagnozy, będzie czytał, zastanawiał się, sprawdzał w różnych źródłach, dopóki nie będzie pewny. A do tego pani doktor tłumaczy w bardzo dobry sposób - prosto, łopatologicznie, ale tak, że właściciel pacjenta nie czuje się jak głupek. Przemiła kobieta i świetny lekarz, z cudownym podejściem do zwierząt. 

Szokiem dla mnie było, że niektóre psy w poczekali aż się wyrywały, żeby wejść do gabinetu - bo przecież na ogół zwierzaki uciekają od weta.

W tej samej przychodni jest też pan doktor FRANCISZEK PAŚKO, bardzo miły i uroczy człowiek, świetnie się "dogaduje" ze zwierzakami, moje koty się go w ogóle nie boją, chociaż różne nieprzyjemne rzeczy pan doktor im robił ;).

Naprawdę, mam do pani Gajewskiej i do pana Paśki pełne zaufanie - wiem, że dopóki oni leczą moje zwierzaki, to nic złego się stać nie może :)
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego