cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
353455975.jpg Kasia
Skąd: Łódź
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-08-09 17:20:50
To jest zwykła ludzka zachłanność. Nie wierzę żeby uczciwie przybywało głosów w takim tempie, tymbardziej że w konkursie były o wiele ciekawsze zdjęcia, zupełnie niedocenione. Rozumiem że kot może się podobać, że mogą głosować znajomi ale na listość boską ponad 1000 głosów to lekkie przegięcie. Ekspresowe nabijanie kilka godzin przed zakończeniem głosowiania - przecież każdy to widział.

Jeśli administracja nic z tym nie zrobi to konkursy będą tylko dla takich troli bo normalni, uczciwi ludzie dadzą sobie spokój. 

Nie bądźcie hipokrytami, tu większość osób nabija głosy, w konskursie Miss/Mister jest to samo. Kiedyś wygrywały ładne koty teraz te których właściciele mają dziesiątki lewych kont. Taka jest prawda. 
swiatkotow Teresa
Skąd: Łaskarzew
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2012-08-12 14:48:19
Czy nie mozna sprawdzić ile z jednego IP było głosowań, żeby to był uczciwy konkurs a nie parodia.
977891072.jpg Dagmara
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-08-15 00:14:01
A jeśli ktoś ma zmienne IP? Poza tym może cała rodzina chcieć zagłosować na swojego kota i nie widzę w tym nic złego. Moją proponuję, żeby można było głosować po trzecim zalogowaniu się, takie utrudnienie powinno osłabić zapał oszukiwaczy, a przynajmniej opóźnić ich działanie.
Ewa (Gość)
Dodano: 2012-08-16 01:00:52
Jury jak widać oszustów nie premiuje. Może to będzie dla kogoś nauczka:
http://swiatkotow.pl/news/art,131,kocie-podroze-nagrody-male-i-duze.html

A co do przybywania głosów po zakończeniu głosowania, to chwilę po zakończeniu konkursu na fejsie pojawił się zrzut ekranu z pierwszą 20:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151157440399804&set=a.322052254803.185835.309733449803&type=3&theater
swiatkotow Redakcja
Skąd: Warszawa
Ilość wiadomości: 22
Dodano: 2012-08-17 10:52:37
Wszystkie Wasze głosy, zastrzeżenia wzięliśmy sobie do serca. Nam również nie podobają się próby, musimy to napisać uczciwie, oszustwa. Wszystkie te przypadki szczegółowo analizujemy.
Niestety, aby w przyszłości zapobiec takim zdarzeniom, będziemy musieli wprowadzić drobne utrudnienia, jak chociażby capche, przy oddawaniu głosów. Mamy nadzieję, że chociaż w części ukróci to zapędy nieuczciwych użytkowników.
1633985421.jpg Katarzyna
Skąd: Wrocław
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-08-21 15:35:00
Teraz cuda zaczynają sie dziać na miss i misterze sierpniasad, czy ludzie nie potrafia wygrywac uczciwie. Kot Belzenef zaczyna szalec nie chce skłamac ale pare dni temu został dopiero dodany w konkursie a juz ma 98 głosowbravo. Dajcie sobie ludzie spokoj z oszustwami to ma byc zabawa a nie wyscig kto zbierze najwiecej nie uczciwych głosow. Załoze się ze bedzie bijatyka tak jak w konkursie "Kocie podroze małe i duze" zacznie sie od 100 a zatrzyma na 100 miejmy nadzieje ze redakcja cos z tym zrobi.smile
 Pozdrawiam 
swiatkotow Redakcja
Skąd: Warszawa
Ilość wiadomości: 22
Dodano: 2012-08-28 11:33:01
Rozumiemy Wasze oburzenie, sami jesteśmy niemiło zaskoczeni tym w jaki sposób niektórzy użytkownicy podchodzą do, w sumie przecież sympatycznej zabawy.
Zastanawiamy się jak uniknąć podobnych sytuacji. Może macie jakieś pomysły?
swiatkotow Krystyna
Skąd: Poznań
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-09-06 13:44:52
W konkursie Miss i Mister miesiąca jest również I i II wicemiss. Teraz mogę zobaczyć tylko Miss/Mistera z ilością głosów a gdzie można zobaczyć pozostałe ??? Powinny chyba być też widoczne ?
gość (Gość)
Dodano: 2012-09-06 16:02:12
Powinny, ale komu by się chciało coś takiego robić!! Sponsorem konkursu nadal jest Euro Zoo chociaż tylko raz daliśmy karmę!!
345184285.jpg karolina
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2012-10-29 15:56:26
ja również nie otrzymałam kilku nagród dla moich kotów. Moje koty wygrały raz koszulkę i kubek w konkursie na mistera i miss i do tej pory nagród nie widać.( otrzymałam tylko wiadomośc że zabrakło im kubków  jak dostaną zamówienie do wyslą)  We wrześniu również moja kotka została nagrodzona, tym razem nie mogę wysłać meila z moimi danymi do wysyłki nagrody ponieważ dostaję go spowrotem i tak kilkanaście razy...
 
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego