cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Karol
Skąd: Bydgoszcz
Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2018-05-30 15:44:39
Potrzebuje drapaka dla kota, lecz nie mogę się zdecydować jaki wybrać. Znalazłem taki drapak https://www.krakvet.pl/artiglio-drapak-dla-kota-vulcano-pg-20836.html bardzo mi się podoba, spełnia moje oczekiwania, same pozytywne opinie na jego temat czytałem, ale chciałbym jeszcze dopytać Waszej opinii, co sądzicie.
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2018-05-30 15:44:53).
malwbin (Gość)
Dodano: 2019-10-11 18:47:31
Według mnie drapak dla kota jest naprawdę bardzo przydatny. Ogólnie zauważyłam, że odkąd kupiłam tego typu akcesoria do swojego domu, to kot po prostu mniej niszczy mi różne rzeczy. Wcześniej było tak, że na przykład bardzo interesował się niestety moimi butami. Uwielbiam mojego kociaka, aczkolwiek czasami miałam już tego po prostu wszystkiego dosyć. Potem, jak zdecydowałem się na drapak tego typu negatywne historie stawały się po prostu coraz rzadsze. Z tego wychodzi, że po prostu koty muszą mieć miejsce, żeby po prostu naostrzyć pazurki, bo inaczej będą robić to na naszych butach, wersalkach, krzesłach
Henio (Gość)
Dodano: 2019-12-10 12:47:08
Słuchajcie, a jaki drapak polecacie z tej witryny? https://prezentdlakota.pl/16-drapaki-dla-kota pytam bo mam tutaj kod zniżkowy :D i chciałbym taniej coś dla kota przed świętami zakupić, jeszcze zanim się to szaleństwo zacznie zakupowe.
gjenja (Gość)
Dodano: 2020-01-22 13:20:03
Naprawdę warto w coś takiego zainwestować . Jeśli już kot naostrzy pazurki na takim drapaku to nie będzie po prostu próbował niszczyć - świadomie lub nieświadomie - innych rzeczy z naszego domu albo mieszkania
teresa90t (Gość)
Dodano: 2020-01-25 14:45:33
Dobrze mówisz, moja opinia na ten temat jest generalnie bardzo podobna
Irvala (Gość)
Dodano: 2021-08-18 10:44:27
Przede wszystkim trzeba pamiętać, że drapak ma spełniac swoją funkcje - być miejscem do drapania, a nie placem zabaw. Chyba, że placu szukamy. Zerknij na drapaki natural paradise na zooplus.pl to chyba najtańsze względem naprawdę dobrej jakości drapaki ;)

No i zerknij sobie na stronę - możęsz poczytac sobie o wymaganiach poszczegolnych ras kotów. 
https://zwierzaki.pl/kot-ragdoll
dobrygość (Gość)
Dodano: 2021-12-17 12:19:53
szczerze polecam drapaki z firmy panakota.pl solidnie są wykonane i sprawdzają się nawet przy najbardziej wymagających kotach ;)
Kesha (Gość)
Dodano: 2022-10-07 18:50:47
Ja serdecznie polecam Drapaki ktore mozna na przyklad zawiesic na kanapie i wtedy chronia kanape i kitku drapie drapak drapiac kanape XD Kupilam taki na Panakota.pl i potem jeszcze siostrze dla jej kitka na urodziny!
Marecki (Gość)
Dodano: 2022-10-24 17:48:03
Polecam na podstawie wlasnych doswiadczen drapaczki od Panakota. Mozna zalozyc na kanape i oszukac troszke kota, bedzie drapal drapak a nie nasz mebel :) do tego ladnie wygladaja!
olgap (Gość)
Dodano: 2023-01-30 15:58:03
Drapak dla kota piętrowy to chyba najfajniejsza opcja dla kota bo to jednocześnie legowisko, miejsce ostrzenia pazurków i punkt obserwacyjny.
 
1 | 2    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego