cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
670601031.png Patrycja
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2012-10-05 13:57:17
Witam , chciałąbym prosić o pomoc :<
Moje  małe kocięta mają około 3 miesiące , mają mokre ogony i biegunki co robić ? sad
Gerda (Gość)
Dodano: 2012-10-06 12:16:56
Wiem, że pewnie nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale kotów nie leczy się raczej samodzielnie, trzeba udać się do weterynarza, może to być poważna choroba wymagająca podania antybiotyku, np. panleukopenia. Czy koty jedzą? Czy wymiotują? Od kiedy trwa biegunka? Jeśli to jednorazowe to może po prostu coś zjadły innego niż zwykle lub wypiły dużo mleka, można również spróbować podać węgiel w tabletkach, po pół tabletki dla każdego kociaka. Jednak jeśli sytuacja się nie zmieni, to jedynym wyjściem jest wizyta u weterynarza. Może poczekaj do poniedziałku. W każdym razie porada niemal u każdego weterynarza jest bezpłatna, jeśli chodzi o koszt leczenia, to w zależności od stadium choroby i wagi kota podaje się różną ilość antybiotyku, zwykle jest to od 20 do 40zł. Życzę powodzenia!
Tomek (Gość)
Dodano: 2013-05-25 21:37:32
Ja w takich sytuacjach bezwzględnie idwiedzam lekarza weterynarii. Są różne sytuacje, czasem zagrażające życiu i zdrowiu kota więc wolę dziesięć razy się zapytać niż czekać i nic nie robić. Radzę C odwiedź weterynarza i to jak najszybciej.
___________________________________________________________________________________
Kupując legowisko dla kota możesz uratować życie innym czworonogom
pogodynka2013 (Gość)
Dodano: 2013-07-18 08:40:50
Miałam kiedys podobny problem, przede wszystkim odstaw mleko. Ma ono bardzo zły wpływ na organizm kota, może spodować odwodnienie poprzez biegunkęhttp://estlex.pl/
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego