cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Julita
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-09-02 20:52:27
U mojego kota tydzień temu po przeprowadzonych badaniach krwi wet zauważył podwyższony mocznik i kreatyninę (mocznik 37,5 mmol/l, kreatynina 558 umol/l), reszta wyników w normie. Kot ma 12 lat, 5 lat temu zdiagnozowano, że ma problemy z wątrobą, jednak po 2-letnim leczeniu wszystko wróciło do normy. Po tygodniu podawanych kroplówek podskórnych (sól fizjologiczna), antybiotyku oraz różnych witamin ponownie przeprowadzono badanie krwi - mocznik wzrósł do 46,6 mmol/l, kreatynina wzrosła do 690 umol/l oraz erytrocyty spadły z 5,91 na 5,40. Przeszłam z nim na specjalną dietę Royal Canin Renal z tuńczykiem. Sprawa jest strasznie pilna,bardzo proszę o pomoc i konkrety co mogę jeszcze zrobić. Kotek jest bardzo smutny i ospały, ma duży apetyt, ale niestety ciągle śpi.<br>POMOCY!<br>
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego