cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Redakcja
Skąd: Warszawa
Ilość wiadomości: 22
Dodano: 2012-03-21 16:32:14
Zadano nam pytanie, jaki odkurzacz jest najlepszy do pozbycia się kociej sierści z dywanów, obić itd? My wiemy tylko tyle, że do tej czynności potrzeba wiele cierpliwości;)  
Macie jakieś pomysły?
1461976522.jpg Vanity
Skąd: Wrocław
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-03-22 19:03:53
Odkurzacze są bezsilne wobec mojego wiecznie liniejącego Leosia. Ma dość długą, bardzo miękką i "czepiającą się" sierść (neva masquerade). Przed odkurzaniem nielicznych dywanów, jakie jeszcze zostały w mieszkaniu, muszę przeczesać je parę razy szczotką do dywanów. Z pluszowej tapicerki sierść świetnie schodzi ścierana gumową rękawiczką - podobnie z ubrań.
Nie, nie jest lekko, łatwo i przyjemnie. Ale jest kotek. I to rekompensuje wszystko ;)
swiatkotow Amelia
Skąd: Łomża
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-03-23 10:49:34
Ja zaczynam od zebrania sierści za pomoca specjalnej szczotki doczepianej do odkurzacza , a nastepnie jesli jest taka potrzeba poprawiam standardowo odkurzając.
Kasia (Gość)
Dodano: 2012-03-23 11:30:41
U mnie na kudły z dwóch sierściuchów jest jedno rozwiąznie - bardzo, bardzo żmudne, ale szalenie skuteczne: mały dobrze wykręcony mokry ręcznik. Zbiera sierść genialnie:) A do tego kurz i inny bród:)
martini (Gość)
Dodano: 2012-03-23 11:40:26
Ja najpierw odkurzam zwykłym odkurzaczem i końcowką, potem szcztką ryżową zczesuje sierść, ale nieźle się przy tym spocę:) Potem pilnuję żeby choć z dwa dni się nie kładł na dywan:)
ita (Gość)
Dodano: 2012-03-23 11:56:22
dziewczyny!!! wpiszcie furminatow w youtube !!! ten wynalazek odmienił moje zycie z 2 kotami :)
gosia (Gość)
Dodano: 2012-03-23 12:04:43
świetnie działa gumowa rękawica namoczona w wodzie, zbiera sierść z dywanów i tapicerki, potem oczywiście odkurzanie :)
(Gość)
Dodano: 2012-03-23 13:22:41
Odkurzacz z turboszczotką do tapicerki, do dokupienia za ok 60 zł. Z kanapy zdejmuje kłaki za pierwszym pociągnięciem. Do dywanów też są, takie normalne duże ssawki z turboszczotką. Głośne toto bardzo, ale skuteczne.
adam (Gość)
Dodano: 2012-04-04 09:16:24
ja też używam odkurzacza z turboszczotką
2258354.jpg Natalia i Artur
Skąd: Sopot
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2012-04-21 17:06:58
W mieszkaniu rodziców mamy baaardzo stary odkurzacz, chyba pre/odom... czy jakoś tak. Ma takie obroty (i kilka odpadających części), że nasze kociaki dają się nim odkurzać bezpośrednio:)
Niestety bywamy tam rzadko. Na codzień radzimy sobie z panikującymi kotami zrzucającymi dodatkowe tony sierści w trakcie odkurzania bezworkowym, wyjącym odkurzaczem-potworem.
 
1 | 2 | 3    
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego