cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
361014283.jpg Weronika
Skąd: Szczecin
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-12-09 12:41:26
Mam problem. Nie wiem, czy można, czy nie można dodawać arytkułów. Założyłam sobie zwyczjne konto i chciałabym taki arytykuł dodać. Tylko nie wiem jak. Czy trzeba do tego zmieniać konto na premium lub coś w tym stylu? Pomóżcie, please.
Haley (Gość)
Dodano: 2012-12-16 15:27:07
Nie sądzę, żeby można było samemu dodawać artykuły, ale może napisz na kontakt@swiatkotow.pl i tam zapytaj
swiatkotow Redakcja
Skąd: Warszawa
Ilość wiadomości: 22
Dodano: 2012-12-19 15:57:17
Nie ma możliwości samodzielnego dodawania artykułów. Ale można przesłać go nam na adres kontakt@swiatkotow.pl, a my go opublikujemy:)
Pozdrawiamy 
Redakcja
Mirosława Z. (Gość)
Dodano: 2018-10-22 11:43:56
Chciałam założyć nowy tmat, ale niestety nie bardzo wiem jak, a znalazłam super ofertę dla każdej oszczędnej kociej mamy, która nie wstydzi się swojego kociaka. Na ten konkurs wpadłam chwilę temu i chcę się z Wami nim podzielić. 
Ja już zgarnęłam abat 5 zł na kolejne zakupy ( a to nawet 2 pyszki karmy dla kociaka!!!) i teraz walczę o 100 zł! Wystarczy dodać zdjęcia kotka razem z produktem AlleZoo i można wygrać aż 100 zł na kocie pyszności!!! Może Wam się uda! 
Podajcie dalej! Każda zaradna kocia mama będzie zadowolona xD 
Akacjowa (Gość)
Dodano: 2018-10-22 11:45:39
Chciałam założyć nowy tmat, ale niestety nie bardzo wiem jak, a znalazłam super ofertę dla każdej oszczędnej kociej mamy, która nie wstydzi się swojego kociaka. Na ten konkurs wpadłam chwilę temu i chcę się z Wami nim podzielić. 
Ja już zgarnęłam abat 5 zł na kolejne zakupy ( a to nawet 2 pyszki karmy dla kociaka!!!) i teraz walczę o 100 zł! Wystarczy dodać zdjęcia kotka razem z produktem AlleZoo i można wygrać aż 100 zł na kocie pyszności!!! Może Wam się uda! 

Podajcie dalej! Każda zaradna kocia mama będzie zadowolona xD
Werka (Gość)
Dodano: 2018-10-22 11:58:55
Chciałam założyć nowy tamat, ale niestety nie bardzo wiem jak, a znalazłam super ofertę dla każdej oszczędnej kociej mamy, która nie wstydzi się swojego kociaka. Na ten konkurs wpadłam chwilę temu i chcę się z Wami nim podzielić.
Ja już zgarnęłam abat 5 zł na kolejne zakupy ( a to nawet 2 pyszki karmy dla kociaka!!!) i teraz walczę o 100 zł! Wystarczy dodać zdjęcia kotka razem z produktem AlleZoo i można wygrać aż 100 zł na kocie pyszności!!! Może Wam się uda!
Podajcie dalej! Każda zaradna kocia mama będzie zadowolona xD
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego