cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Justyna
Skąd: Sosnowiec
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2012-11-21 10:37:47
Jest ciekawska i nie lub siedzieć w jednym miejscu. Świat jest zbyt piękny i ciekawy, a Łezka nie chce, żeby coś ją ominęło. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych kotów. Jako jedna z nielicznych lubi wciąż bawić się myszką i piłeczką. Czeka tylko cały czas aż ktoś wreszcie rzuci jej tą piłkę. Kręci się koło nóg i nieśmiało zaczepia. Jest pogodna i na pewno sprawi komuś dużo radości.
Ma ok 3,5 roku.
Łezka jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zaczipowana
.
Łezka od kilku miesięcy czeka na dom w sosnowieckim schronisku dla zwierząt! Bardzo tęskni za człowiekiem i potrzebuje kontaktu z nim!

Zdjęcie:
pierwsze

Kontakt:
e-mail: justyna.baranowska@op.pl
GG: 13401779
Telefon: 662522392
aldenus (Gość)
Dodano: 2012-11-22 11:25:30
Eh, tak bardzo mi się serce wyrywa, aby jakiegoś kotka przygarnąć. Niestety koty powodują alergię u mnie i muszę unikać ich w domku. A były kiedyś kotki w domu u mnie i umilały życie bardzo:)
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego