cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Natalia
Skąd: Koszalin
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-11-29 00:32:03
Mam kota, który jest dość dziwny, i chciałabym się dowiedzieć czy przypadkiem nie jakiś rasowy :D
Ma długie tylne łapki, skacze strasznie wysoko i daleko, biega szybko, aportuje, bawi się papierem w toalecie(słyszałam, że to typowe w niektórych rasach), szczeka(miauczy ale nie zwyczajnie tylko tak jakby szczekał pies ale mówil miau :P), gdy się zmęczy to sapie jak pies(wystawia jęzor na wieszch i chodzi zdyszana), ma piękne umaszczenie, skacze po firankach, jest bardzo inteligentna, lubi się dużo bawić no a w szczególności jak wspomniałam wcześniej aportuje(dość dziwne dla mnie bo rzucam jej a ona przynosi i czeka na ponowny rzut), wszystko je, gdy usłyszy jakiś interesujący ją dźwięk to leci w podskokach.
Mam nadzieje, że ktoś pomoże :D
Co do wyglądu to jej zdjęcia są u mnie na profilu, to jest kot o imieniu Kleopatra
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2012-11-29 00:33:00).
1852715315.jpg Monika
Skąd: Kraków
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2012-12-01 01:18:17
Miałam kotkę o praktycznie identycznym wyglądzie i również niesamowicie aportowała, a także zachowywała sie bardzo 'psio' i w 100% nie była kotem rasowym. Najwyraźniej masz po prostu niezwykłą kicię. Moje obecne koteczki (jedna również trzy-kolorka) jak na dużo pobiegają to dyszą z wywieszonymi języczkami, jedna kotka wybitnie wysoko skacze, a druga ma długi tylne nogi (wygląda jakby były troszkę zbyt długie. Z czasem również same nauczyły się aportować.
Owszem są rasy, które mają swoje cechy, wydaje mi sie jednak, że masz niezwykle utalentowaną mieszaną kotkę z charakterem.
swiatkotow Natalia
Skąd: Koszalin
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-12-11 00:35:48
przynajmniej wiem, że są również inne koty z takimi cechami, rozważałam również opcję, że może być coś z nia nie tak ;)
dzięki za odpowiedz :)
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego