cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Jan
Skąd: Gdańsk
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2013-01-23 18:21:11
Witam. Przeglądając różne hodowle i konsultując się z weterynarzami zauważyłem 2 szkoły sterylizacji. Część osób praktykuje wykonanie zabiegu jak najszybciej, by maluszki dochodziły do zdrowia przy swojej mamie, a druga część osób zostawia to na jak najpóźniejszy okres. Prosiłbym o waszą opinię, najlepiej z jakimś chociaż krótkim uzasadnieniem.  
Viola (Gość)
Dodano: 2013-01-26 17:59:53
Podobno raczej powinno sie kastrować kocurki w 6-8 miesiącu. Jest to sprawa indywidualna. Ja kastrowałam w 9 miesiacu i nie mam żadnych nawrotów "męskości". Jednak inna znana mi osoba zrobiłą to w 8 miesiacu , ale tuż po piewrszym moczu o wyraźnym mocnym zapachu. I to niestety znak, że za późno chyba na kastrację, bo kotek nadal zachowuje się jak samiec i napastuje mojego, jakby był koteczką. Mocz ma nadal mocny zapach. Nie znaczy, ale kto wie...
1211158366.jpg Wiktoria
Skąd: Szczebrzeszyn
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2013-02-23 13:01:40
Hej.. Kastrować się powinno w 6-9 miesiącu mój kocur był kastrowany w 8 miesiącu 
1211158366.jpg Wiktoria
Skąd: Szczebrzeszyn
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2013-02-23 13:06:56
Ja radze ci kastrować przed 9 miesiącem..
Jak napisalam wcześniej mój kotek był kastrowany w 8 miesiący prawie w 9 miesiącu i jest wszystko okey.. nie czuć moczu  i zachowuje się jak powinien po kastracji tylko że zaczą gryźć swój transportwr i biurko,ale to może z powodu zębów że mu wypadają nie wiem już mu ząb wypadł.. ja ci radze tak około 7-8 miesiąca kastrować  Przed 6 miesiącem nie. Możesz się spytać weterynarki lub weterynarza oni ci dokladnie powiedzą 
Asia (Gość)
Dodano: 2013-05-25 16:44:44
Mium zdaniem im wcześniej wykastruje się kotka tym lepiej. Ja to zrobułam jak miał 6 miesięcy. Wszystko przeszło bez większych problemów.
____________________________________________________________________
Kupując prezentowane przez nas legowiska dla kotów przyczyniasz się do sterylizacji bezdomnych kotów
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego