cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
1600663279.jpg Super Benek
Ilość wiadomości: 12
Dodano: 2013-04-16 09:58:44
Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o naszych produktach, lub macie jakieś konkretne pytania na ich temat - to jest miejsce, gdzie możecie je zadać smile 
Ewa (Gość)
Dodano: 2013-05-09 19:39:54
Dzień dobry,
kupiałam Waszą trawkę dla kotów. Zalałam wodą, zamknęłam, postała dwa dni w słońcu. Teraz czas na krok drugi - mam jednak wątpliwość. Czy trawka powinna nadal być zamknięta, czy teraz już zostawić ją otwartą?
1600663279.jpg Super Benek
Ilość wiadomości: 12
Dodano: 2013-05-13 00:13:19
Teraz zostawiamy trawkę otwartą, ponieważ jak ją zamkniemy, pozbawiając dopływu powietrza i uniemożliwiając cyrkulację powietrza - trawka może nie wyrosnąć i się zepsuć. 
Kamila (Gość)
Dodano: 2022-11-16 18:38:39
Czy taka karma dla kota jest odpowiednia?
ZooArena (Gość)
Dodano: 2022-12-12 15:06:23
Jeśli szukacie karmy Super Benek to polecam sklep internetowy ZooArena pod adresem: https://zooarena.pl
Karma Super Benek dostępna jest tam też również w zestawach więc można kupić więcej i taniej :) Darmowa dostawa od 99 zł
Polecam szczerze sklep zoologiczny ZooArena
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego