cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Ala
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2013-12-03 10:05:18
Witam.
Mój znajomy w ostatnim czasie musiał zlikwidować swoją domową hodowlę kotków. Na koty oczywiście chętnych nie brakło, jednak zostało mu jeszcze całe mnóstwo rzeczy po kociakach, typu kuwety, drapaki, itd. Zastanawiam się jak szybko i skutecznie pozbyć się tych fajnych rzeczy? Chyba najlepiej wystawić na allegro...? A może jest jakiś skuteczniejszy i przede wszystkim szybszy sposób na znalezienie kupców?
Natalia (Gość)
Dodano: 2013-12-03 10:43:32
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie tych rzeczy do schronisk. Tam na pewno się przydadzą. Nie jestem pewna odnośnie kuwety. Nie twierdzę, że koty Twojego przyjaciela były chore, ale takich rzeczy z reguły się nie oddaje. Jeśli znajomy woli mieć z tego jakiś zysk, to faktycznie może spróbować wystawić ogłoszenie na Allegro. Nie wiem jednak, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie stronka, która docelowo zajmuje się tematyką zwierzaków. Wiem na pewno, że Pethome.com publikuje tego typu ogłoszenia. Trzymam kciuki za pomyślną transakcję :) Jak się nie uda, zawsze można pomyśleć o schronisku ;)
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego