cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Dominika
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-04-08 17:55:13
Kotka PILNIE SZUKA DOMU! Została znaleziona ponad miesiąc temu, ale nikt się po nią nie zgłosił. Ja mam swoich 5 kotów i ograniczone finanse, nie może u mnie zostać dłużej niż 2 tygodnie. Po tym czasie będę zmuszona odwieźć ją do schroniska, a tam ma marne szanse na adopcję. Kotka ma około 6 lat jest dużych rozmiarów, trochę podobna jest do Mainecoona. Lubi pieszczoty, załatwia się tylko do kuwety. Jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Bardzo proszę nie daj jej trafić do schroniska. Kotka PILNIE SZUKA DOMU! Została znaleziona ponad miesiąc temu, ale nikt się po nią nie zgłosił. Ja mam swoich 5 kotów i ograniczone finanse, nie może u mnie zostać dłużej niż 2 tygodnie. Po tym czasie będę zmuszona odwieźć ją do schroniska, a tam ma marne szanse na adopcję. Kotka ma około 6 lat jest dużych rozmiarów, trochę podobna jest do Mainecoona. Lubi pieszczoty, załatwia się tylko do kuwety. Jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Bardzo proszę nie daj jej trafić do schroniska.
swiatkotow Dominika
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2012-04-08 17:56:47
zdjęcia kici do zobaczenia tutaj
http://pl.fotoalbum.eu/dominikakr/a680242
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego