cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow kinga
Skąd: kielce
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2013-06-20 20:48:00
Cciałabym zobaczyć jaką popularność uzyskały kocie rasy,a więc piszcie jakie macie ulubione rasy.

Moją ulobioną rasą jest savannah,o tak,to jest kot w sam raz dla mnie.
vailet (Gość)
Dodano: 2013-06-21 22:14:55
Moją ulubioną rasą jest syberyjczyk i ostatnio brytyjski, ale tylko koteczki bo kocury wydają mi się za leniwe ;) Idealnie się te dwie rasy dogadują. Na forum aisha.pl można poczytać :) Zupełnie inne rasy lecz obie wspaniałe. Jeśli ktoś chce dwa lub trzy koty to polecam waśnie te bo zazwyczaj się dogadają, lub dwa syberyjskie :) Należy pytać o charaktery by dopasować do danego kota bo kazdy kot mimo że rasa ta sama jest inny :)
swiatkotow kinga
Skąd: kielce
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2013-06-23 09:55:20
No tak mnie też ostatnio zaczęły się podobać koty brytyjskie.
1211158366.jpg Wiktoria
Skąd: Szczebrzeszyn
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2013-07-25 19:31:34
Syberyjski,syjamski i brytyjski
swiatkotow Sara
Skąd: Cieszyn
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2013-08-03 16:11:25
syberyjski i syjamski
~ (Gość)
Dodano: 2013-08-27 19:30:11
Maine Coon - za ich zadziorny charakter :) ok
(Gość)
Dodano: 2017-06-10 09:25:23
A polecicie jakiegoś fajnego kotka do mieszkania w bloku? 
lenne (Gość)
Dodano: 2017-06-12 06:22:19
W zasadzie praktycznie każdy kot może przebywać w mieszkaniu. O ile oczywiście dostarczycie mu materiałów do wyżycia się Czyli drapaków, zabawek. Dzięki temu nawet najbardziej żywiołowy kot będzie miał jakieś zajęcie.....

Pamiętaj, że bardzo ważna jest odpowiednia karma dla takiego kota:
https://royalcanin.pl/kot/koty-przebywajace-w-domu
Kotek taki śpi ponad 18 godzin na dobę !
Olka (Gość)
Dodano: 2017-10-24 11:02:28
My mamy Maine Coona i powiem Wam, że same z nim przeboje :D A sierści tyle, że szkoda gadać. Dobrze, że chociaż ostatnio wyposażyliśmy się w taką do zbierania sierści i jak na razie naprawdę się sprawdza. 
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego