cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
Mistle (Gość)
Dodano: 2018-05-09 18:14:24
Tak bywa. Jednak nie polecam taniej karmy z supermarketów dla kota. Po pierwsze ma kiepski skład ( z reguły, warto jest na pewno na początku przeczytać co wchodzi w skład karmy). Po drugie uzależnia ;) Tak samo jak ludzie potrafią uzależnić się od jedzenia z fast foodów. Tak samo koty sa w stanie uzależnić się od taniej karmy z supermarketu. 
Polecane karmy dla kotów to na pewno
Royal Canin
Purina
Miamor
Animonda
Happy Cat
Bardzo duży wybór karm ma sklep zoologiczny flogard - w sklepie doradzą Ci jaką karmę dla kociaka wybrać. 
dorobka57 (Gość)
Dodano: 2018-05-28 13:12:01
Oczywiście, że tak jest, zwłaszcza w przypadku słabszych jakościowo karm, gdzie większą część składu zajmują niepotrzebne wypełniacze, więc to logiczne, że musza mieć jakieś wzmacniacze smaku... Tak samo jest w przypadku ludzkiego jedzenia - fast foody i cukier są uzależniające - same wmacniacze smaku to powodują, więc nic dziwnego, że ludzie chcą to jeśc w wielkich ilościach :) 
Myślę, że najlepszym sposobem będzie po prostu zainwestowanie w najlepszą jakościowo karmę, gdzie rzeczywiście znajdzie się mięso, a nie produkty pochodzenia zwierzęcego np. w tej https://allezoo.com.pl/47-mokra-karma-dla-kota znaleźć karmę firmy Bozita, myślę, że naprawdę warto się temu przyjrzeć :) 
swiatkotow Karol
Skąd: Bydgoszcz
Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2018-05-30 13:02:26
Zdarzało mi się dawać kotu taką samą karmę przez długi czas i potem był problem, gdy karma została całkowicie wycofana ze sprzedaży. Przez jakiś czas kot wcale nie jadł, chodził głodny, ale krok po kroku udało mi się go przyzwyczaić do innych karm i teraz już nie popełnię tego błędu.
 
  1 | 2 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego