cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
265538758.jpg Syylwiaa
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-03-17 15:18:13
hej :)

jestem tu nowa
niedlugo przyjedzie moj kotek , dokladnie to we wtorek
pierwszy raz mam kota. wczesniej mialam psa :))
a wiec pokupilam dla kota : piseczki , obroza, zabawki, kuwete. zwirek.
potrzebne cos jeszcze.? a i moze powiecie mniej wiecej jak wychowawywac kota. powiem ze kot bedzie przez pol dnia sam w domuu :( dokladnie to do 2-3 . napoczatku bedzie pod nasza nieobecnosc spal w kotlowni. a i jeszcze mam problem.. chce zeby kot wychodzil na dwor ale boje sie ze ucieknie.. sąsiadka ma jakis 7 kotow i one siedza ciagle u niej na dworze i laza wszedzie.. boje sie ze zrobia cos mojemu kotowi .. co radzicie na to ?
104078549.jpg Arli
Skąd: Gdańsk
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2012-03-18 13:19:41
nowy kot w domu i pol dnia sam to może być niepokojące. Kot będzie się czuł zamknięty, może złośliwie i z nudy nabroić. Ważne żeby nauczyć kota załatwiać się z kuwecie. Pokazać mu gdzie jego toaleta, pokopać w żwirku a sam tam przyjdzie. Poświęcić mu dużo czasu na zabawę. 

Czy kot/kotka jest wykastwowany/wysterelizowana? 

Ps. http://swiatkotow.pl/edukacja/porady/ ''chcę mieć kota'' tam jest podobna porada na temat nowego kota w domu. Warto poczytać.
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2012-03-18 13:28:43).
525439420.jpg Szara Eminencja*PL
Skąd: Wrocław, al. Poprzeczna
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2013-04-02 12:16:10
Kup mi drapak, nie koniecznie nowy, może być używany, czasem za symboliczne pieniądze można go nabyć. Koty uwielbiają się wspinać, no i potrzebują gdzieś czasem poostrzyć pazury - pozwoli to zaoszczędzić na nowych meblach:).
swiatkotow hania
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2014-12-16 09:06:16
No właśnie my długo się zastanawialiśmy nad tym drapakiem, ale w końcu wybraliśmy coś takiego jak to drzewko www.sklep-psiakosc.pl/akcesoria_dla_kotow Strzał w dziesiątkę;)
swiatkotow Marek
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2017-10-27 15:15:34
drapak zawsze sie przydaje
Iwona8451 (Gość)
Dodano: 2017-12-28 09:39:16
Jak kotek boi się nowego miejsca to warto go przekonać przy pomocy kocimiętki Wiadomo, że kociaki za nią szaleją :) Ja przekonałam tak kota do wejścia na legowisko. Teraz jest jego uluionym miejscem odpoczynku :) 
malwbin (Gość)
Dodano: 2019-10-11 18:52:00
ciekawe wskazówki
gjenja (Gość)
Dodano: 2020-01-22 13:17:05
Nigdy jakoś szczególnie na ten dzień się nie przygotowywałam . Na pewno jednak warto po usuwać buty . Koty lubią je gryźć . Poza tym warto usuwać jakieś wazony stojące na przykład na stole . Jak koty jest niegrzeczny to jest w stanie to strącić no i potem robi się poważny problem . Ja miałam to szczęście , że moje koty w sumie nie powodowały jakiegoś bałaganu . Jak już skoczyły na stół to jakoś tak zręcznie , że na szczęście nic po prostu nie zwalały
(Gość)
Dodano: 2020-03-11 09:00:44
Pamiętam, jak sami przygotowywaliśmy się na przyjęcie do siebie kota i nie wiedzieliśmy od czego tak naprawdę zacząć. Drapak zrobiliśmy samodzielnie, według wskazówek na tym blogu, więc jakoś to poszło (na szczęście nie jak krew z nosa) https://bolubiekoty.blogspot.com/2019/02/jak-zrobic-drapak-dla-kota.html nas drapak wyszedł nieco mniejszy, ale sprawa się dobrze :)
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego